Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2220123003 | Značka: Nordlux

Norbi 30 | Industriálna závesná lampa

227 € 189,17 € bez DPH
2-4 týždne

Industriálna závesná lampa

 

Kategória: Svietidlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Materiál: Kov, Plast
Miestnosť: Obývačka, Kuchyňa, Kaviareň, Jedáleň, Kuchyňa
Štýl: Moderné, Industriálne, Škandinávske
? Zdroj: e27
Výkon: max 60W
Krytie: IP20
Séria: Norbi
Stmievateľné: áno
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 1
Rozmer: 30x36,2 cm
Dĺžka kábla: 300 cm

Industriálna závesná lampa

Industriálna jemnosť

Dánske duo Bjørn + Balle vytvorilo nádherné svetlo Norbi 30. Minimalistické závesné svietidlo s industriálnym nádychom, kde kontrastuje matný povrch s detailmi z brúsenej ocele. Vďaka nemu je možné pohybovať tienidlom nahor a nadol na nastavenie ideálnej výšky. Posunutím tienidla nahor vytvoríte mäkké rozptýlené svetlo, ak ho znížite, dostanete priamy lúč svetla, vhodný napríklad na váš jedálenský stôl.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: