Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2112063035 2112063003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

PACO 3 | Minimalistická závesná lampa

75 € 62,50 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Minimalistická závesná lampa

 

Kategória: Svietidlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Mosadz
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Industriálne, Škandinávske
? Zdroj: e27
Výkon: 3x max 40W
Krytie: IP20
Séria: PACO
Žiarovka: nie je súčasťou
Odpojiteľný kábel: áno
Počet žiaroviek: 3
Rozmer: 4,2x18,1x17,3 cm
Priemer základne: 22,6 cm
Dĺžka kábla: 200 cm

Minimalistická závesná lampa

Vkusná expresia

Novú sériu od Paco od Nordluxu s jednoduchým minimalistickým dizajnom si môžete prispôsobiť vašim potrebám, túžbam a želaniam. Závesné svetlo s tromi tienidlami si môžete vybrať v elegantnej mosadznej alebo čiernej priemyselnej dizajnovej verzii. Ešte intenzívnejší výsledok dosiahnete s dekoratívnymi žiarovkami, ktoré okorenia celkový vzhľad!

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: