Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2220033003 2220033001 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

TULLIO | Minimalistická závesná lampa

491 € 409,17 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Minimalistická závesná lampa

 

Kategória: Svietidlá
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna
Materiál: Kov, Plast
Miestnosť: Obývačka, Kuchyňa, Kaviareň, Jedáleň, Kuchyňa
Štýl: Moderné, Industriálne, Škandinávske
? Zdroj: e14
Výkon: 3x max 25W
Krytie: IP20
Séria: Tullio
Stmievateľné: áno
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 3
Rozmer: 60x73 cm
Priemer tienidla: 25 cm
Dĺžka kábla: 300 cm
Výška tienidla: 12,5 cm

Minimalistická závesná lampa

Sochársky minimalizmus

Závesné svietidlo Tullio od dizajnérskeho dua Anker Studio je charakterizované mäkkým a prenikavým dizajnom s jasnými tvarmi. Tri okrúhle tienidlá sú elegantne umiestnené a spoločne vytvárajú veľkolepý sochársky výraz. Difúzory zaisťujú rovnomerné a neoslňujúce svetlo. Unikátne svietidlo môžete mať v čiernej alebo bielej farbe.

Čierny variant obsahuje čierny kábel, biely variant biely kábel.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: