Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 50101003 | Značka: Nordlux

LOTUS 1 | moderná nástenná lampa

35 € 29,17 € bez DPH
2-4 týždne

Industriálna nástenná lampa

 

Kategória: Nástenné s vypínačom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Industriálne, Škandinávske
? Zdroj: e14
Výkon: max 40W
Krytie: IP20
Séria: Lotus
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Priemer: 6,6cm
Výška: 14cm
Hĺbka: 16cm
Dĺžka kábla: 150cm

Industriálna nástenná lampa

Nordlux Lotus 1

nástenná lampa, industriálna, moderná, čierna

Séria Lotus má elegantný a štýlový dizajn s čiernym hodvábnym matným povrchom a leštenými mosadznými detailmi. Hlavu reflektora je možné nastaviť, vďaka čomu je Lotus vysoko funkčný tým, že poskytuje dobré a efektívne osvetlenie, ktoré sa dá ľahko nakloniť v požadovanom smere. K svietidlu je dodávaná gumená záslepka na miesto prívodného kábla, pre prípad napojenia na bežný nástenný vypínač.

Séria Lotus

Séria svietidiel Lotus obsahuje kovové svietidlá čiernej farbe. Na výber sú tri verzie.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: