Kód: 2010121003 | Značka: Nordlux

BALANCE | moderná nástenná LED lampa

185 € 154,17 € bez DPH
2-4 týždne

Minimalistické svietidlo v čiernej farbe

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Kruh
? Zdroj: LED
Výkon: 17,5W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 1100lm
Napájanie: 230V
Séria: Balance
Stmievateľné: áno
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Stmievanie: Vypínačom
Priemer tienidla: 30cm
Dĺžka kábla: 150cm
Výška: 31cm
Hĺbka: 50cm

Nástenná moderná Led lampa

Nordlux Balance

Séria Balance charakterizuje jednoduchosť, minimalizmus a funkčnosť. Čisté línie, okrúhle tvary a matný čierny kov prispievajú k elegantnému výrazu v spojení so štýlovým nordickým dekorom. Svetlo sa šíri krásne po celej obrazovke s rovnomerným oslnením bez osvetlenia a séria Balance je navyše vybavená vstavanou funkciou postupného stmievania, čo vám umožňuje nastaviť svetlo pomocou bežného nástenného vypínača.

Balance je nástenné svietidlo s mnohými aplikáciami. Funkčnosť sa starostlivo zvažuje v dizajne, kde je možné nastaviť výšku svietidla.

 

Séria Balance

Séria Balance ponúka stolné, stojace,  nástenné, závesné svietidlá v rovnakom minimalistickom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: