Kód: 2010821003 | Značka: Nordlux

CLYDE | elegantné nástenné svietidlo

59,50 € 49,58 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnová nástenná lampa s funkciou stmievania

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov, Plast
Miestnosť: Obývačka, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Kruh
? Zdroj: LED
Výkon: 5W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 350lm
Napájanie: 230V
Séria: Clyde
Trieda ochrany: II
Hĺbka: 13,6cm
Výška: 10cm
Dĺžka kábla: 150cm
Priemer: 8,5cm

Elegantné minimalistické nástenné svietidlo s funkciou MOODMAKER

Nordlux Clyde

Štíhly škandinávsky dizajn a inovatívne technológie sa spájajú najzaujímavejším spôsobom zo série Clyde. Clyde má vstavanú funkciu moodmaker, ktorá vám umožňuje nastaviť svetlo v troch krokoch podľa potreby a situácie pomocou bežného nástenného vypínača.

Clyde je malá nástenná lampa s rôznymi funkciami. Funkcia Moodmaker umožňuje, aby sa lampa použila vedľa postele alebo pohovky, pretože poskytuje dobré svetlo na čítanie a príjemné svetlo pred spaním. Hlavný vypínač je umiestnený na základni, čo uľahčuje zapínanie a vypínanie svetla.

Séria Clyde

Séria Clyde ponúka zapustené, závesné, nástenné, stolné a stojace svietidlá v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: