Kód: 2112991003 2112890003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

COLE | Dizajnové nástenné svietidlo

40 € 58 € od 40 € 33,33 € bez DPH 48,33 € bez DPH od 33,33 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dizajnové nástenné svietidlo

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Opálové sklo
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Spálňa, Pracovňa
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e14
Výkon: max 40W, 2x max 40w
Krytie: IP20
Séria: Cole
Stmievateľné: iba so smart žiarovkou
Žiarovka: nie je súčasťou
Nastaviteľné tienidlo: ano
Odpojiteľný kábel: áno
Rozmer: 9/28,5cm × 19cm/21,3cm × 15,3/17,6cm
Dĺžka kábla: 150cm
Priemer tienidla: 8cm
Priemer základne: 9cm

Opálová klasika

Jednoduchá nástenná lampička Nordlux Cole sa ľahko stane súčasťou vašej domácnosti. Minimalistické čierne vyhotovenie ozdobí akýkoľvek interiér a vďaka opálovému tienidlu bude do miestnosti prúdiť mäkké difúzne svetlo, ktoré môžete nastaviť vami požadovaným smerom. Ktoré z dvoch vyhotovení si vyberiete – lampičku s jedným alebo s dvoma tienidlami?

Variant s jedným tienidlom má vypínač na kábli, variant s dvoma tienidlami ho má na lampičke.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: