Kód: 2213371001 2213371010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

DIAL | Retro nástenné svietidlo

116 € 96,67 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Retro nástenné svietidlo

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Šedá
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e27
Výkon: max 40W
Krytie: IP20
Napájanie: 230V
Séria: Dial
Stmievateľné: iba so smart žiarovkou
Žiarovka: nie je súčasťou
Nastaviteľné tienidlo: áno
Rozmer: 25x40,5cm
Dĺžka kábla: 150cm
Priemer tienidla: 25cm

Retro štýl

Nástenné svetlo Dial od Nordluxu sa vyznačuje severskou jednoduchosťou s čistými líniami. Vzhľad tienidla je inšpirovaný výraznými dizajnmi z 50. rokov. Aerodynamický štýl v spojení s presnou geometriou definuje svetlo, ktoré je praktické aj oku lahodiace. Vďaka otvorenému vršku tienidla môže svetlo prúdiť aj smerom nahor, čo zvyšuje jeho dekoratívny efekt. Lampička je dostupná v 2 farbách, bielej a sivej.

Každý variant obsahuje kábel zodpovedajúci farbe variantu.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: