Made in EU
Kód: 860C | Značka: Aldex

EZOP EKO | biela industriálna nástenná lampa

27 € 22,50 € bez DPH
3-6 týždňov

Biela nástenná lampa z kovu

lulux-e27lulux-nastennelulux-ip20lulux-stmievatelne

Biela industriálna nástenná lampa

Aldex Ezop Eko

biela lampa, nástenná lampa, industriálna, kovová

Zaujímavá industriálna nástenná lampa vyrobená z ohýbanej kovovej trubky. Lampa je kvalitná a odolná, kedže je vyrobená z kovu. Je lakovaná bielou práškovou farbou. Lampa silno svieti vďaka žiarovke E27, ktorá nie je nijako tienená a preto vytvára priame svetlo vo všetkých smeroch. Výber žiarovky je dôležitý pre dizajn lampy. Preto odporúčame použiť dizajnové led žiarovky. V záložke súvisiace nájdete vhodnú žiarovku k svietidlu. Žiarovka nie je súčasťou svietidlá.

Séria Ezop Eko

Obsahuje viacero svietidiel v rovnakom dizajne. V tejto sérii si viete vybrať nástenné svietidlo, stojacu lampu, závesné svietidlá, stropné svietidlá aj stolnú lampu. Séria Ezop Eko je séria bielych svietidiel. Existuje aj rovnaká seria v čiernej farbe pod názvom Eko.

Aldex

ALDEX  je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1981. Vyrába viac ako 1000 druhov svietidiel: lustre, nástenné lampy, plafóny, stojace lampy, nočné lampy, moderné lampy i klasické svietidlá. Svietidlá sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov, ktoré majú certifikáty. Všetky výrobky predávané spoločnosťou Aldex sp. Z O. sú vyrobené v Polsku, ich vlastná výroba a najnovšia sortimentová línia predstavujú drevené, chrómové prvky, tkaniny a širokú škálu zdobených tienidiel. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: