Kód: 2213101003 | Značka: Nordlux

FREYA | Minimalistické nástenné svietidlo

93 € 77,50 € bez DPH
2-4 týždne

Minimalistické nástenné svietidlo

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e14
Výkon: max 40W
Krytie: IP20
Napájanie: 230V
Séria: Freya
Žiarovka: nie je súčasťou
Rozmer: 35x26cm
Dĺžka kábla: 150cm
Priemer tienidla: 25cm

Organicky nadčasové

Novinka z dielne Nordluxu vás zaručene dostane svojou nadčasovosťou a minimalistickým vzhľadom. Rad svetidiel Freya v súčasnom dizajne zaujme objemným horným tienidlom, ktoré obklopuje spodný diel, a tým vytvára elegantnú siluetu. Zároveň zakrýva zdroj svetla, takže nástenné svietidlo vydáva mäkké, tlmené svetlo. Pristane mu to v čitateľskom kútiku alebo pri posteli.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: