Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2112811003 | Značka: Nordlux

MOLLI | Minimalistické nástenné svietidlo

52 € 43,33 € bez DPH
2-4 týždne

Minimalistické nástenné svietidlo

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Spálňa, Pracovňa
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e14
Výkon: max 40W
Krytie: IP20
Séria: Molli
Stmievateľné: iba so smart žiarovkou
Žiarovka: nie je súčasťou
Nastaviteľné tienidlo: áno
Odpojiteľný kábel: áno
Rozmer: 16,8x22,5cm
Dĺžka kábla: 150cm
Priemer tienidla: 10cm
Priemer základne: 11cm

Jednoduchosť a elegancia

Nástenné svietidlo zo série Molli od výrobcu Nordlux je minimalistické a elegantné, bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Šikmé tienidlo z matného bieleho opálového skla v kombinácii s čiernym kovom tvorí skvelý pár a zaisťuje jemné rozptýlené svetlo. Hlavu lampy môžete nastavovať, a tak sa bude hodiť do kútika na čítanie alebo na nočný stolík.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: