Kód: 2010381003 2010381010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

PINE | Kovová nástenná lampa

42,50 € 35,42 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nástenná lampa s kovovým tienidlom v matnej farbe

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Kruh, Kužeľ
? Zdroj: gu10
Výkon: max 15W
Napájanie: 230V
Séria: Pine
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 13,5cm
Výška: 13,5cm
Hĺbka: 19,5cm
Dĺžka kábla: 150cm

Nástenná lampa

Nordlux Pine

Pine je dekoratívna séria v priemyselnom dizajne, ktorá vytvára pekný kontrast k jasnému severskému štýlu interiéru. Kombinácia matného kovu a elegantných mosadzných detailov získa sériu exkluzívny vzhľad. Pine získava jedinečný charakter a inovatívny svetelný zážitok s malými otvormi v hornej a bočnej časti tieňa, čo vytvára krásny efekt, keď sa svetlo šíri do miestnosti.

Pekným detailom na nástennej lampe z borovice z matného šedého čierneho kovu je elegantný mosadzný vypínač na vrchu tienidla, vďaka ktorému je ľahké a pohodlné zapínanie a vypínanie svetla. Nástenná lampa sa dá použiť všade, kde potrebujete trochu svetla navyše, napríklad ako svetlo na čítanie vedľa postele alebo pohovky. Pine je možné pripojiť aj na bežný nástenný vypínač. Svietidlo je dodávane bez žiarovky.

Séria Pine

Séria Pine ponúka závesné, nástenné, stolné a stojanové svietidlo v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: