Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2213010131 | Značka: Nordlux

PORTER 3| Minimalistické nástenné svietidlo

209 € 174,17 € bez DPH
2-4 týždne

Minimalistické nástenné svietidlo

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Farba: galvanizovaná oceľ
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e27
Výkon: max 60W
Krytie: IP20
Napájanie: 230V
Séria: Porter
Žiarovka: nie je súčasťou
Nastaviteľné tienidlo: áno
Dĺžka: 76cm
Rozmer: ⌀9×26cm

Osobité ako vy

Porter je séria svetiel v galvanizovanom vyhotovení, ktoré svojou jedinečnosťou dodajú vášmu interiéru osobitý výraz. Stropné svietidlo s tromi reflektormi sa hodí do obývačky alebo chodby. Vďaka nastaviteľným tienidlám je ešte praktickejšie, svetlo môžete smerovať, kam potrebujete. Svetlo sa dá využiť nielen ako klasické stropné, ale aj ako nástenné svietidlo.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: