Made in EU
Kód: 47256001 | Značka: Nordlux

OJA 29 | Minimalistické prisadené Led svietidlo

61 € 50,83 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnové stropné stolné LED svietidlo

 

Kategória: Stropné prisadené svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Biela
Materiál: Kov, Plast
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: LED
Výkon: 18W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 1600lm
Krytie: IP20
Energetická trieda: A++
Stmievateľné: nie
Životnosť led zdoja: 25.000 hodín svietenia
Priemer: 29,4cm
Výška: 2,3cm

Minimalistické prisadené LED svietidlo, dve farby svietenia

Nordlux Oja 29

prisadene svietidlo, led svietidlo, biele,

OJA je univerzálne použiteľné ultra ploché stropné svietidlo s integrovaným LED zdrojom. Oja má veľmi dlhú životnosť 25 000 hodín.

Séria Oja

Séria Oja ma na výber z rôznych rozmerov, dve farby svietenia a taktiež s vyššou ochranou IP54.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: