Made in EU Handmade
Kód: 392/3B 399/3B Zvoľte variant | Značka: Emibig

VESTA 3B | moderné stropné svietidlo

48 € 40 € bez DPH
3-6 týždňov 3-6 týždňov Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderné stropné dizajnové svietidlo

lulux-stropnelulux-e27lulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Stropné prisadené svietidlá
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna, Meď
Materiál: Kov
Štýl: Moderné, Industriálne
? Zdroj: e27
Výkon: 3x60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Séria: Vesta
Žiarovka: nie je súčasťou

Moderné dizajnové stropné svietidlo - meď, čierna a biela 

Emibig Vesta 3B

dizajnové svietidlo, čierne svietidlo, biele svietidlo, stropná lampa, moderné, industriálne, medené


Pekné moderné dizajnové stropné svietidlo s meďou, ktorá sa ideálne hodí do jedálne, do obývačky, do detskej izby, do chodby alebo do iného moderného alebo industriálneho interiéru. Svietidlo má moderné industriálne tienidlo z kovových tyčiek čierne alebo biele kombinované s medenou obímkou.  Svietidlo je vyrobené z kovu. 

Séria Vesta

Je séria moderných stropných svietidiel, pri ktorých je kombinovaná čierna a biela s meďou. Je to pekné a moderné riešenie, ktoré sa hodí do loftu, do kaviarne. Kovové a čierne svietidlá sú veľmi obľúbené aj v industriálne ladených interiéroch.

Emibig

Je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá výrobou svietidiel a ich distribúciou. Je to rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008. Vyrábajú moderné dizajnové svietidlá pomocou moderných technológii na vlastnom strojovom parku. Svietidlá Emibig sú spoľahlivé, bezpečné a zároveň moderné. Zameriavajú sa na kvalitu a rozmanitosť osvetlenia, ktoré vyrábajú, rozširujú svoju ponuku z roka na rok novými modelmi. V ich ponuke nájdete klasické lampy aj moderné dizajnové svietidlá, ktoré sa svojim dizajnom nelíšia od najnovších globálnych trendov. Na výrobu používajú iba komponenty najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť a istotu použitia, vďaka čomu budete môcť vychutnávať svietidlá Emibig veľa rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: