Kód: 2010994035 | Značka: Nordlux

CONTINA | dizajnová stojanová lampa

130 € 108,33 € bez DPH
2-4 týždne
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Elegantná stojaca lampa, dve farby

 

 

 

Elegantné stojanové svietidlo, dve farby

Nordlux Contina

Contina kombinuje atraktívny dizajn a funkčnosť, kde sú to starostlivo vybrané detaily, vďaka ktorým je séria vynikajúca a jedinečná. Svetelný rám je doplnený guľovou opálovou bielou sklenenou kupolou, ktorá zakrýva zdroj svetla a rozptyľuje do miestnosti svetlo bez oslnenia.

Contina je exkluzívna stojaca lampa z najkrajšej mosadze a čiernej matnej farby, ktorá dodáva žiarivému nordickému interiéru teplo a útulnosť. Elegantná stojacia lampa má mnoho funkcií a aplikácií, pretože hlavu žiarovky je možné otáčať na obidve strany a súčasne je možné hornú časť rámu nastaviť hore a dole.

Séria Contina

Séria Contina ponúka nástenné, stolné a stojace svietidlá v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: