Kód: 2010414003 2010414010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

PINE | Kovová stojaca lampa

85 € 70,83 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Stojanová lampa s kovovým tienidlom v matnej farbe

 

 

 

Kategória: Stojace
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Kruh, Kužeľ
? Zdroj: gu10
Výkon: max 15W
Napájanie: 230V
Séria: Pine
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 13,5cm
Výška: 133cm
Dĺžka kábla: 150cm
Hĺbka: 37cm

Stojaca lampa

Nordlux Pine

Pine je dekoratívna séria v priemyselnom dizajne, ktorá vytvára pekný kontrast k jasnému severskému štýlu interiéru. Kombinácia matného kovu a elegantných mosadzných detailov získa sériu exkluzívny vzhľad. Pine získava jedinečný charakter a inovatívny svetelný zážitok s malými otvormi v hornej a bočnej časti tieňa, čo vytvára krásny efekt, keď sa svetlo šíri do miestnosti.

Pekným detailom na Pine stojacej lampe z matného čierneho a šedého kovu je elegantný mosadzný vypínač na vrchu tienidla, ktorý uľahčuje a pohodlne zapína a vypína svetlo. Podlahové svietidlo sa dá použiť všade, kde potrebujete trochu svetla navyše. Svietidlo je dodávane bez žiarovky.

Séria Pine

Séria Pine ponúka závesné, nástenné, stolné a stojanové svietidlo v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: