Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2010884001 | Značka: Nordlux

VERONA | škandinávska stojaca lampa

174 € 145 € bez DPH
2-4 týždne

Stojanová lampa so skleneným tienidlom

 

 

 

Kategória: Stojace
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Farba: Biela, Čierna
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kuchyňa, Jedáleň
Štýl: Moderné, Škandinávske
Tvar: Kruh
? Zdroj: e27
Výkon: max 25W
Napájanie: 230V
Séria: Verona
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 40cm
Výška: 150cm
Dĺžka závesu: 150cm

Stojaca lampa v klasickom dizajne

Nordlux Verona

Verona je tradičná séria v klasickom škandinávskom dizajne. Verona je skonštruovaná z dvoch nádherných odtieňov bieleho skla opálového, ktoré zaisťujú príjemné rovnomerné rozloženie svetla do miestnosti. Súčasne kontrast medzi bielym opálovým sklom a matným čiernym kovom prispieva k modernému vzhľadu.

Stojaca lampa Verona vyžaruje svetlo bez oslnenia, bez toho, aby došlo k zníženiu svetelného výkonu. Preto môže byť nadčasová stojaca lampa použitá kdekoľvek v domácnosti, ktorá potrebuje trochu extra svetla, napríklad vedľa pohovky alebo obľúbenej stoličky. Stojacia lampa sa zapína a vypína pomocou elegantného textilného tiahla pod tienidlom.

 

Séria Verona

Séria Verona obsahuje závesnú, stojacu a stolnú lampu.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: