Kód: 2010985035 2010985003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

CONTINA | dizajnová stolná lampa

86 € 71,67 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Elegantná stolná lampa, dve farby

 

 

 

Kategória: Stolné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Mosadz
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Škandinávske
Tvar: Guľa
? Zdroj: G9
Výkon: max 5W
Napájanie: 230V
Séria: Contina
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Dĺžka kábla: 150cm
Výška: 48,5cm
Šírka: 15cm
Priemer tienidla: 10cm

Elegantné stolné svietidlo, dve farby

Nordlux Contina

Contina kombinuje atraktívny dizajn a funkčnosť, kde sú to starostlivo vybrané detaily, vďaka ktorým je séria vynikajúca a jedinečná. Svetelný rám je doplnený guľovou opálovou bielou sklenenou kupolou, ktorá zakrýva zdroj svetla a rozptyľuje do miestnosti svetlo bez oslnenia.

Contina je moderná stolná lampa z najkrajšej mosadze a  matného čierneho kovu s mnohými funkciami a aplikáciami. Hlavu žiarovky je možné otáčať na obidve strany a súčasne je možné hornú časť rámu nastaviť tak nahor, ako aj nadol.

Séria Contina

Séria Contina ponúka nástenné, stolné a stojace svietidlá v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: