Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Made in EU
Kód: 860B | Značka: Aldex

EZOP EKO | biela dizajnová stolná lampa

36 € 30 € bez DPH
3-6 týždňov

Biela dizajnová stolná lampa

lulux-e27lulux-stolnelulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Stolné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.58 kg
Farba: Biela
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň, Kancelária
Štýl: Moderné, Industriálne
? Zdroj: e27
Výkon: 60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Rozmer: 22x15x43
Žiarovka: nie je súčasťou

Biela industriálna stolná lampa

Aldex Ezop Eko

biela lampa, stolná lampa, industriálna, kovová

Zaujímavá industriálna stolná lampa vyrobená z ohýbanej kovovej trubky. Lampa je kvalitná a odolná, kedže je vyrobená z kovu. Je lakovaná bielou práškovou farbou. Lampa silno svieti vďaka žiarovke E27, ktorá nie je nijako tienená a preto vytvára priame svetlo vo všetkých smeroch. Výber žiarovky je dôležitý pre dizajn lampy. Preto odporúčame použiť dizajnové led žiarovky. V záložke súvisiace nájdete vhodnú žiarovku k svietidlu. Žiarovka nie je súčasťou svietidlá.

Séria Ezop Eko

Obsahuje viacero svietidiel v rovnakom dizajne. V tejto sérii si viete vybrať nástenné svietidlo, stojacu lampu, závesné svietidlá, stropné svietidlá aj stolnú lampu. Séria Ezop Eko je séria bielych svietidiel. Existuje aj rovnaká seria v čiernej farbe pod názvom Eko.

Aldex

ALDEX  je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1981. Vyrába viac ako 1000 druhov svietidiel: lustre, nástenné lampy, plafóny, stojace lampy, nočné lampy, moderné lampy i klasické svietidlá. Svietidlá sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov, ktoré majú certifikáty. Všetky výrobky predávané spoločnosťou Aldex sp. Z O. sú vyrobené v Polsku, ich vlastná výroba a najnovšia sortimentová línia predstavujú drevené, chrómové prvky, tkaniny a širokú škálu zdobených tienidiel. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: