Kód: 2011075003 | Značka: Nordlux

GALLOWAY | minimalistická stolná lampa

35 € 29,17 € bez DPH
2-4 týždne

Moderná, elegantná závesná lampa

 

 

 

Kategória: Stolné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Čierna, Mosadz
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Škandinávske
Tvar: Valec
? Zdroj: e27
Výkon: max 40W
Napájanie: 230V
Séria: Galloway
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Dĺžka kábla: 150cm
Výška: 17,5cm
Priemer základne: 15cm
Priemer: 5,5cm

Elegantná stolná lampa, dve farby

Nordlux Galloway

Mosadz je obľúbeným interiérovým trendom a je atraktívnym kontrastom k jasnému severskému dekoru. Mosadz je súčasťou dizajnu krásnej série Galloway, kde detaily krásne prelomia štýlové a jednoduché línie kovového povrchu.

Pridajte k lampe Galloway ozdobnú žiarovku s drážkovaným povrchom a elegantnými mosadznými detailami - výsledkom je krásna stolová lampa zapnutá aj vypnutá. Dodané bez Zdroj svetla.

Séria Galloway

Séria Galloway ponúka závesné a stolné svietidlo v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: