Made in EU
Kód: 5922011-07 | Značka: Trio

JOOST | stolná lampa

93 € 77,50 € bez DPH
2-3 týždne
Kategória: Stolné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.75 kg
Farba: Nikel, Sklo
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Chodba, Pracovňa, Jedáleň, Kaviareň, Kancelária
Štýl: Moderné, Retro
Tvar: Kruh
? Zdroj: e27
Výkon: max. 60W
Krytie: IP20
Napájanie: 230V
Rozmer: 19x39
Stmievateľné: áno

Pekné niklové stolné svietidlo s jednoduchým dizajnom je vyrobené z kovu a skla. Svietidlo má dotykový vypínač, ktorý dokáže meniť jas v troch úrovniach. Svietidlo sa predáva bez žiarovky. Funkcia stmievania je možná len so stmievateľnou LED žiarovkou.

Nevypĺňajte toto pole:
S Avatar autora pripomienka 13.5.2021 10:05
Objednala som u vás stolnú lampu JOOST, pri ktorej uvádzate výkon 60 W. Tiež uvádzate, že lampa je stmievatelná. Oba tieto parametre ma viedli k tomu, že som si tieto lampy objednala. Bohužial to nie sú pravdivé informácie. Lampa má v návode uvedené že tam môže byť len 40 W , alebo 20W led žiarovka. A tiež lampa nie je stmievatelná, má len 1 stupeň , alebo svieti , alebo sa vypne. Neviem, prečo uvádzate v e-shope mylné informácie. Lampa nie je lacná, ale práve pre tie parametre, ktoré ste uvádzali , som ich u vás objednala. Prosím o vaše vyjadrenie. Ďakujem.
Odpovedať
S Avatar autora Dotaz 20.5.2021 17:48
Dobrý deň, opäť vám píšem, lebo vnučka nám rozbila tienidlo z lampy JOOST, ktorú ste nám pred nedávnom poslali. Tak vám píšem, či je možné objednať z tejto lampy len tienidlo. Pokiaľ je taká možnosť, prosím vás, aby ste to pre nás objednali. Ďakujem vopred za vaše info. Schwarzová.