Kód: 2011035023 2011035003 2011035010 2011035059 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

NOTTI | moderná stolná lampa

58 € 52 € 52 € 58 € od 52 € 48,33 € bez DPH 43,33 € bez DPH 43,33 € bez DPH 48,33 € bez DPH od 43,33 € bez DPH
2-4 týždne Na dotaz Na dotaz 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Neobyčajná stolná lampa s tienidlom s opálového skla

 

 

 

Kategória: Stolné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Ovál, Valec
? Zdroj: e14
Výkon: max 25W
Napájanie: 230V
Séria: Notti
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 1
Dĺžka kábla: 150cm
Priemer tienidla: 15cm
Výška: 34,5cm

Stolná, moderná, dizajnová lampa

Nordlux Notti

Notti je skvelým príkladom formy, materiálov a detailov, ktoré sa spájajú najkrajším spôsobom. Organický a harmonický tvar prispieva k úplnému a estetickému vyjadreniu, ktoré sa určite podarí v akomkoľvek dizajne interiéru.

Organický tvar vedie k nádhernej stolovej lampe s elegantným dizajnom. Mužský podstavec z matného kovu je príjemným kontrastom k ženskej bielej opálovej sklenenej kupole, ktorá prispieva k vizuálnemu objemu a jemnému oslneniu bez oslnenia.

 

Séria Notti

Séria Notti ponúka dve závesné a jedno stolné svietidlo v rovnakom štýle.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: