Kód: 2010715047 | Značka: Nordlux

ORBIFORM | luxusná stolná lampa

109 € 90,83 € bez DPH
2-4 týždne

Stolná lampa so skleneným ozdobným tienidlom

 

 

 

Kategória: Stolné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Farba: Mosadz
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Luxusné, Klasické
Tvar: Ovál, Guľa
? Zdroj: e27
Výkon: max 40W
Napájanie: 230V
Séria: Orbiform
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 23cm
Výška: 46,8cm
Dĺžka kábla: 150cm

Luxusná stolná lampa s elegantným tienidlom

Nordlux Orbiform

Orbiform vyteká exkluzivita a pôvab. Táto séria kombinuje brúsenú mosadz s päťuholníkovou sklenenou kupolou zdobenú nádherným diamantovým vzorom, ktorý zvyšuje lesk skla a poskytuje jedinečný svetelný efekt v miestnosti. Krásne sklo spája obdobie s krištáľovým interiérom, ktorý sa teraz opäť stal obľúbeným dekoračným prvkom.

Stolovú lampu Orbiform použite na toaletný stolík, na komodu alebo na parapet, kde je dekoratívna a vytvára štýlovú a očarujúcu atmosféru.

Séria Orbiform

Séria Orbiform ponúka dve závesné, stropné a stolné svietidlo v rovnakom štýle.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: