Kód: 49051503 49041003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

Nestor | dizajnová vonkajšia nástenná lampa so senzorom IP44

97 € 76 € od 76 € 80,83 € bez DPH 63,33 € bez DPH od 63,33 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dizajnová vonkajšia nástenná lampa s možnosťou pohybového senzoru

lulux-vonkajsielulux-ip44

Dizajnová vonkajšia stojaca lampa

Nordlux Nestor

Vďaka nádhernej minimalistickej podobe je Nestor modernou a nadčasovou nástennou lampou. Lampa má integrovaný LED zdroj, ktorý má dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Okrem toho je možné lampu pripojiť paralelne k viacerým lampám, vďaka čomu je Nestor vysoko funkčný. Spoločnosť Nordlux ponúka 5-ročnú záruku na LED.

Nestor je vybavený senzorom, ktorý sa pri detekcii pohybu spustí automaticky. Preto sa lampa zbytočne nezapne, vďaka čomu je Nestor vynikajúcou energeticky úspornou a praktickou lampou.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: