Kód: 2019131010 2019131003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

ALERIA | nástenné vonkajšie svietidlo

42,31 € 35,26 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nástenná lampa v modernom dizajne IP44

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Garáž, Exteriér, Terasa
Štýl: Moderné, Škandinávske
Tvar: Kruh
? Zdroj: gu10
Výkon: max 35W
Krytie: IP44
Napájanie: 230V
Trieda ochrany: I
Počet žiaroviek: 1
Šírka: 11,5cm
Výška: 10,7cm
Hĺbka: 14,7cm

Vonkajšia nástenná lampa, dve farby

Nordlux Aleria

Aleria, inšpirovaná juhoeurópskym dizajnom, dostala svoje meno a formu od pozývajúceho mesta na Korzike s rovnakým názvom. Aleria je malá lampa, ktorá nezaberá zbytočný priestor, ale zároveň poskytuje dobré funkčné svetlo. Vďaka mäkkým tvarom a elegantnému dizajnu sa táto lampa stáva krásnou dekoráciou pre váš vonkajší priestor.

Aleria je vyrobená z čierneho a sivého lakovaného hliníka a je ideálna napríklad na príjazdovú cestu, predné dvere alebo garáž.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: