Kód: 77531003 | Značka: Nordlux

CANTO KUBI MAXI | dizajnová vonkajšia nástenná lampa

87 € 72,50 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnová vonkajšia nastenná lampa IP44

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov, Sklo
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
? Zdroj: gu10
Výkon: 2x35W
Krytie: IP44
Hĺbka: 10cm
Možnosť paralelného zapojenia: áno
Séria: Canto
Šírka: 8,7cm
Výška: 17cm
Žiarovka: nie je súčasťou

Dizajnová vonkajšia nastenná lampa Ip44

Nordlux Canto Maxi

vonkajšia lampa, nástenná lampa,

CANTO MAXI je minimalistické svetlo s maximálnym efektom. Či už je Canto Maxi umiestnený vnútri alebo vonku, lampa ponúka jedinečný zážitok z osvetlenia. Vďaka minimalistickému dizajnu je lampa dekoratívna aj sochárska.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: