Kód: 74381003 | Značka: Nordlux

CARDIFF DOWN | Vonkajšie nástenné svietidlo v retro štýle

32 € 26,67 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo

lulux-nastennelulux-ip44lulux-stmievatelne-nie

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Farba: Čierna
Materiál: Hliník, Sklo
Štýl: Retro, Rustikálne
? Zdroj: e27
Výkon: max 60W
Krytie: IP44
Možnosť paralelného zapojenia: nie
Stmievateľné: nie
Šírka: 21cm
Hĺbka: 27cm
Výška: 40cm

Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo

Nordlux Cardiff down

vonkajšie svietidlo, nástenné svietidlo, čierne

Cardiff je elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Nordlux smerujúce nadol. Nástenné svietidlo je vyrobené z čierneho lakovaného hliníka s čírym lucerným sklom.

Séria Cardif

Séria Cardiff obsahuje 2 druhy nástenných svietidiel a jedno stojace svietidlo v rovnakom dizajne 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: