Kód: 45501003 | Značka: Nordlux

BIRK DOUBLE | vonkajšie svietidlo nástenné

65 € 54,17 € bez DPH
2-4 týždne
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vonkajšie nástenné svietidlo dvojité

lulux-nastennelulux-gu10lulux-ip44

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Materiál: Hliník, Plast
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: gu10
Výkon: 2x28W
Krytie: IP44
Hĺbka: 15,5cm
Možnosť paralelného zapojenia: áno
Priemer: 9cm
Priemer základne: 11cm
Výška: 23,5cm
Žiarovka: nie je súčasťou

Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo

Nordlux Birk Double

vonkajšie svietidlo, nástenné svietidlo, čierne, biele

Elegantné vonkajšie nástenné svietidlo Birk z kovu sa vyrába v dvoch farbách. Toto svietidlo krásne ukáže na Vašej fasáde a pekne nasvieti cestu k Vášmu domu. 

Séria Birk

Séria Birk obsahuje 2 druhy nástenných svietidiel a stojacu lampu.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: