Kód: 21751031 21751030 21751003 21751001 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

SCORPIUS MAXI | dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo

65 € 184 € 65 € 65 € od 65 € 54,17 € bez DPH 153,33 € bez DPH 54,17 € bez DPH 54,17 € bez DPH od 54,17 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne 2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna, Meď, Patina
Materiál: Kov, polykarbonát
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e27
Výkon: 60W
Krytie: IP23
Hĺbka: 14,5cm
Možnosť paralelného zapojenia: áno
Šírka: 27cm
Výška: 14cm
Žiarovka: nie je súčasťou

Dizajnové vonkajšie nástenné svietidlo

Nordlux Scorpius Maxi

vonkajšie svietidlo, nástenné svietidlo, čierne, biele, medené, kovové

Scorpius je nástenné svietidlo pre vonkajšie použitie v klasickom a nadčasovom dizajne. Svietidlo má mnoho využití, hodí sa ku vchodu domu, na dvere, stenu, plot alebo schodisko. V antivandal prevedení so spodným nerozbitným polykarbonátovým tienidlom. Existuje aj v menšej verzii.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: