Kód: 74398003 | Značka: Nordlux

CARDIFF | Vonkajšie stojace svietidlo v retro štýle

66,60 € 55,50 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnové vonkajšie stojace svietidlo

lulux-ip44lulux-stmievatelne-nie

Kategória: Stojace
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Farba: Čierna
Materiál: Hliník, Sklo
Štýl: Retro, Rustikálne
? Zdroj: e27
Výkon: max 60W
Krytie: IP44
Možnosť paralelného zapojenia: nie
Stmievateľné: nie
Šírka: 21cm
Dĺžka: 21cm
Výška: 100cm

Dizajnové vonkajšie stojace svietidlo

Nordlux Cardiff

vonkajšie svietidlo, stojace svietidlo, čierne

Stĺpové svetlo Cardiff. Elegantné stojace svietidlo má výšku 100 cm a je vyrobené z čierneho lakovaného hliníka. Stĺpové svietidlo sa dá použiť na osvetlenie chodníka vedúceho k predným dverám.

Séria Cardif

Séria Cardiff obsahuje 2 druhy nástenných svietidiel a jedno stojace svietidlo v rovnakom dizajne 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: