Kód: 2019108003 | Značka: Nordlux

PIANA 50 | elegantné stojace vonkajšie LED svietidlo

113 € 94,17 € bez DPH
2-4 týždne

Stojaca led lampa v modernom dizajne IP54

 

 

 

Kategória: Stojace
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov, Plast
Miestnosť: Kúpelňa, Garáž, Exteriér, Terasa
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Obdĺžnik
? Zdroj: LED
Výkon: 7,2W
Kelvin: 3000K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 410lm
Krytie: IP54
Napájanie: 230V
Stmievateľné: nie
Trieda ochrany: I
Výška: 50cm
Šírka: 11,3cm
Hrúbka: 4,7cm

Vonkajšie moderné svietidlo

Nordlux Piana 50

Moderné a minimalistická série Piano ponúkne vkusné a diskrétne osvetlenie domu, garáže, terasy alebo príjazdovej cesty. Svetlá prevedené v čierno lakovanom hliníku sú ideálne na von, odolajú vetru i dažďu, ale budú aj slušivým doplnkom do interiéru.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: