Made in EU
Kód: 10028 | Značka: Nordlux

TIN | vonkajšie zemné svietidlo

65 € 54,17 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnové vonkajšie stojace svietidlo na nasvietenie fasády

lulux-gu10lulux-vonkajsielulux-ip54

 

Kategória: Vonkajšie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Farba: Nerez
Materiál: Kov, Sklo
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Valec
? Zdroj: gu10
Výkon: 35W
Krytie: IP54
Dĺžka kábla: 190cm
Možnosť paralelného zapojenia: nie
Priemer: 6cm
Výška: 36cm
Žiarovka: nie je súčasťou

Dizajnové vonkajšie stojace svietidlo

Nordlux Tin

vonkajšie svietidlo, stojace svietidlo, čierne, biele, medené svietidlo

Elegantné vonkajšie stojace bodové svietidlo Tin z kovu sa vyrába v nerezovom prevedeni. Toto svietidlo Vám pekne nasvieti Váš dom a bude zároveň pekným doplnkom v záhrade.

Séria Tin

Séria Tin obsahuje aj 4 druhy nástenných svietidiel vo verzii aj so senzorom pohybu a jedno stojace.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: