Kód: 1625156/IER 1625156/BIE 1625156/ED Zvoľte variant | Značka: Nordlux

ANGLE | industriálna závesná lampa

135 € 112,50 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Závesná lampa s nastaviteľným tienidlom v troch farbách

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna, Sivá
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kuchyňa, Jedáleň, Kaviareň
Štýl: Moderné, Industriálne, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Kruh, Kužeľ
? Zdroj: e27
Výkon: max 20W
Napájanie: 230V
Stmievateľné: áno
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 20,6cm
Výška: 24,5cm
Dĺžka závesu: max 300cm

Visiaca lampa

Nordlux Angle E27

V žiari reflektorov

Industriálna a jednoduchá závesná lampa Angle od Nordluxu je elegantným a šikovným riešením pre vašu halu alebo obývaciu izbu. Vďaka trojmetrovému káblu je skvelým riešením aj pre miestnosti s vysokým stropom, tienidlo je možné nastaviť požadovaným smerom pomocou magnetu na kábli. Najlepšie sa vyníma v kombinácii viacerých kusov nastavených rôznym smerom.

 

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Angle LED

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: