Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2010803003 | Značka: Nordlux

CLYDE | elegantné závesné svietidlo

209 € 174,17 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnová závesná lampa s funkciou stmievania

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov, Plast
Miestnosť: Obývačka, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Kruh
? Zdroj: LED
Výkon: 4 x 5W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Napájanie: 230V
Séria: Clyde
Trieda ochrany: II
Dĺžka: 89,6cm
Výška: 22,25cm
Dĺžka závesu: 200cm
Priemer: 8,5cm

Elegantné minimalistické závesné svietidlo s funkciou MOODMAKER

Nordlux Clyde

Štíhly škandinávsky dizajn a inovatívne technológie sa spájajú najzaujímavejším spôsobom zo série Clyde. Clyde má vstavanú funkciu moodmaker, ktorá vám umožňuje nastaviť svetlo v troch krokoch podľa potreby a situácie pomocou bežného nástenného vypínača.

Ak máte dlhý jedálenský alebo kuchynský stôl, Clyde je perfektný prívesok, pretože štyri zdroje svetla vyžarujú veľa svetla. Vďaka tenkej konštrukcii prívesok neznižuje viditeľnosť ani nezaberá zbytočný priestor v miestnosti. Zabudovaná funkcia Moodmaker vám navyše umožňuje zmeniť svetlo z funkčného svetla, keď deti robia domáce úlohy, na teplé útulné svetlo pri večeri s priateľom a rodinou.

Séria Clyde

Séria Clyde ponúka zapustené, závesné, nástenné, stolné a stojace svietidlá v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: