Made in EU
Kód: 857K | Značka: Aldex

EKO | čierne visiace industriálne svietidlo

75 € 62,50 € bez DPH
3-6 týždňov

Industriálne čierne visiace svietidlo

lulux-e27lulux-zavesnelulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Čierna
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Chodba, Pracovňa, Jedáleň, Schodisko
Štýl: Moderné, Industriálne, Retro
? Zdroj: e27
Výkon: 6x60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Rozmer: 44x44x80
Séria: Eko
Žiarovka: nie je súčasťou

Čierne industriálne dizajnové visiace svietidlo

Aldex Eko

čierne svietidlo, visiace svietidlo, industriálne, kovové

Zaujímavé dizajnové visiace svietidlo vyrobené z kovových trubiek. Svietidlo je kvalitné a odolné, kedže je vyrobené z kovu. Je lakované čiernou práškovou farbou. Svietidlo silno svieti vďaka šiestim žiarovka E27, ktoré nie sú nijako tienené a preto vytvárajú priame svetlo vo všetkých smeroch. Samotné žiarovky sú dôležité pri dizajne svietidlá. Preto odporúčame použiť dizajnové led žiarovky. V záložke súvisiace nájdete vhodné žiarovky k svietidlu. Žiarovky nie sú súčasťou svietidlá.

Séria Eko

Obsahuje viacero svietidiel v rovnakom dizajne. V tejto sérii si viete vybrať nástenné svietidlo, stojacu lampu, závesné svietidlá, stropné svietidlá aj stolnú lampu. Séria Eko je séria čierných svietidiel. Existuje aj rovnaká seria v bielej farbe pod názvom Ezop Eko.

Aldex

ALDEX  je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1981. Vyrába viac ako 1000 druhov svietidiel: lustre, nástenné lampy, plafóny, stojace lampy, nočné lampy, moderné lampy i klasické svietidlá. Svietidlá sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov, ktoré majú certifikáty. Všetky výrobky predávané spoločnosťou Aldex sp. Z O. sú vyrobené v Polsku, ich vlastná výroba a najnovšia sortimentová línia predstavujú drevené, chrómové prvky, tkaniny a širokú škálu zdobených tienidiel. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: