Kód: 2010783001 | Značka: Nordlux

JELLY | sklenená závesná lampa

232 € 193,33 € bez DPH
Na dotaz

 Závesná lampa s dvojitým skleneným tienidlom

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Farba: Biela, Mosadz
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Chodba, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Luxusné, Škandinávske
Tvar: Guľa
? Zdroj: e27
Výkon: 25W
Napájanie: 230V
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Výška: 22,8cm
Dĺžka závesu: 200cm
Priemer tienidla: 39cm

Dizajnová závesná objímka v troch farbách

Nordlux Jelly

Všetko nepotrebné preč, jednoduchý tvar a kúzlo skla môže zostať! Malý mosadzný detail na vŕšku lampy už je len čerešnička na torte. Jelly využijete skvele nad jedálenským stolom alebo kdekoľvek, kde je potreba dodať trochu hrejivého svetla naviac.

Svietidlo je prispôsobené pre žiarovky s päticou E27, žiarovka nie je súčasťou balenia.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: