Kód: 2010303003 | Značka: Nordlux

JOSEFINE | Dizajnové závesné svietidlo

150 € 125 € bez DPH
2-4 týždne

 Závesná lampa pre sedem žiaroviek

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Farba: Čierna, Mosadz
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Jedáleň, Kaviareň
Štýl: Moderné, Luxusné, Škandinávske
? Zdroj: e27
Výkon: max 7x60W
Napájanie: 230V
Séria: Josefine
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 7
Výška: 4,4cm
Dĺžka závesu: 200cm
Dĺžka: 91cm
Šírka: 45cm

Dizajnová závesná lampa

Nordlux Josefine 7

Svietidlo Josefine so siedmimi žiarovkami je prekrásnou interpretáciou tradičného lustru, ktorý perfektne sedí nad veľkým jedálenským stolom. Pridajte sedem identických ozdobných žiaroviek alebo si zahrajte s niekoľkými rôznymi žiarovkami a vytvorte si svoj vlastný osobný vzhľad.

Svietidlo je prispôsobené pre žiarovky s päticou E27, žiarovka nie je súčasťou balenia.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: