Kód: 2010903003 | Značka: Nordlux

NOTTI | moderné závesné svietidlo

27,80 € 23,17 € bez DPH
2-4 týždne
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Minimalistická závesná objímka

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e27
Výkon: max 60W
Napájanie: 230V
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Dĺžka kábla: 200cm

Závesná dizajnová lampa

Nordlux Notti

Notti je skvelým príkladom formy, materiálov a detailov, ktoré sa spájajú najkrajším spôsobom. Organický a harmonický tvar prispieva k úplnému a estetickému vyjadreniu, ktoré sa určite podarí v akomkoľvek dizajne interiéru.

Východiskovým bodom je elegantná dekoratívna žiarovka, teraz s krásnym obalením do objímky z matného kovu a okrúhlych organických tvarov. Výsledkom je ozdobné svietidlo, ktoré poskytuje útulnú atmosféru pri zapnutí aj vypnutí. Zaveste viac svietidiel do rohu s rôznymi ozdobnými žiarovkami - vytvára živý interiér a pekný vizuálny vzhľad.

Séria Notti

Séria Notti ponúka dve závesné a jedno stolné svietidlo v rovnakom štýle.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: