Kód: 2011003003 2011003010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

NOTTI | moderné závesné svietidlo

54 € 45 € bez DPH
Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Neobyčajná závesná lampa s tienidlom s opálového skla

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Šedá
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Kruh, Ovál
? Zdroj: e27
Výkon: max 40W
Napájanie: 230V
Séria: Notti
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 1
Dĺžka závesu: 200cm
Priemer tienidla: 20cm
Výška tienidla: 23,8cm

Závesná, moderná, dizajnová lampa

Nordlux Notti

Notti je skvelým príkladom formy, materiálov a detailov, ktoré sa spájajú najkrajším spôsobom. Organický a harmonický tvar prispieva k úplnému a estetickému vyjadreniu, ktoré sa určite podarí v akomkoľvek dizajne interiéru.

Organický tvar vedie k nádhernému svietidlu s elegantným dizajnom. Veľká biela opálová sklenená kupola je pekným kontrastom k závesu na svetlo z matného kovu v čiernej a sivej farbe, čo prispieva k vizuálnemu objemu a jemnému osvetleniu bez oslnenia.

 

Séria Notti

Séria Notti ponúka dve závesné a jedno stolné svietidlo v rovnakom štýle.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: