Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2010353003 2010353010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

PINE | Kovová závesná lampa

81 € 67,50 € bez DPH
2-4 týždne Na dotaz Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Závesná lampa s kovovým tienidlom v matnej farbe

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kuchyňa, Jedáleň, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Kruh, Kužeľ
? Zdroj: e27
Výkon: max 40W
Napájanie: 230V
Séria: Pine
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 30cm
Výška: 31cm
Dĺžka závesu: 200cm

Visiaca lampa

Nordlux Pine

Pine je dekoratívna séria v priemyselnom dizajne, ktorá vytvára pekný kontrast k jasnému severskému štýlu interiéru. Kombinácia matného kovu a elegantných mosadzných detailov získa sériu exkluzívny vzhľad. Pine získava jedinečný charakter a inovatívny svetelný zážitok s malými otvormi v hornej a bočnej časti tieňa, čo vytvára krásny efekt, keď sa svetlo šíri do miestnosti.

Svietidlo Pine z matného šedého a čierneho kovu má rôzne uplatnenie - použite ho nad jedálenským stolom alebo na osvetlenie tmavého rohu obývacej izby alebo spálne, kde na stene vzniká krásny svetelný efekt.

Séria Pine

Séria Pine ponúka závesné, nástenné, stolné a stojanové svietidlo v rovnakom štýle.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: