Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2010763001 2010763010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

PISO | minimalistická závesná lampa

150 € 125 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderná závesná Led lampa, dve farby

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Sivá
Materiál: Kov, Plast
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Chodba, Kuchyňa, Jedáleň
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Kruh
? Zdroj: LED
Výkon: 22W
Kelvin: 2200-2700K
Svietivosť: 1600lm
Napájanie: 230V
Séria: Piso
Trieda ochrany: II
Priemer tienidla: 36cm
Výška: 16,5cm
Dĺžka závesu: 200cm

Minimalistická stropná lampa v dvoch farbách

Nordlux Piso

Piso vyteká zo škandinávskeho minimalizmu. Štýlový dizajn dáva Piso nadčasový a moderný výraz, kde veľká osvetlená plocha prispieva k krásnemu homogénnemu svetlu. Štíhly dizajn je kombinovaný so vstavanou technológiou stlmenia na teplo, čo veľmi uľahčuje zmenu teploty svetla v miestnosti. Piso tak kombinuje dizajn a funkčnosť tým najpútavejším spôsobom.

Lampa Piso je vyrobená z elegantného šedého a bieleho kovu, ktorý spolu s mäkkými tvarmi dodáva svietidlu minimalistický výraz. Piso vyžaruje prostredníctvom matného tienidla praktické homogénne svetlo, a preto je ideálny nad jedálenským stolom alebo kuchynským ostrovom.

Séria Piso

Séria Piso ponúka závesné a stropné prisadené svietidlo v rovnakom štýle.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: