Kód: 2011123015 | Značka: Nordlux

TRINIDAD | bambusová závesná lampa

97,80 € 81,50 € bez DPH
2-4 týždne

Závesné svietidlo s prírodného materiálu

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Farba: Hnedá
Materiál: Drevo, Bambus
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kuchyňa, Jedáleň
Štýl: Moderné
Tvar: Valec
? Zdroj: e27
Výkon: max 25W
Napájanie: 230V
Séria: Trinidad
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 35cm
Výška: 28cm
Dĺžka závesu: 200cm

Netradičná závesná lampa s tienidlom s pleteného bambusu

Nordlux Trinidad

Séria Trinidad je vyrobená z krásneho a prírodného bambusového materiálu, ktorý vnáša prírodu do interiéru tým najlepším spôsobom. Pletený vzor z bambusu je ručne vyrobený a poskytuje dekoratívny vzor svetla v miestnosti, keď svetlo svieti spletenými bambusovými lúčmi, čím vytvára príjemnú a útulnú atmosféru.

Svietidlo Trinidad šíri mäkké rozptýlené svetlo do všetkých smerov, a preto je ideálny ako útulné osvetlenie v obývacej izbe alebo spálni. Svojím jednoduchým a prirodzeným výrazom zapadá do väčšiny štýlov interiéru.

Séria Trinidad

Séria Trinidad obsahuje závesnú a stolnú lampu.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: