Kód: 69566 69567 69564 69565 Zvoľte variant | Značka: Honsel

ULLER | Štýlové závesné svietidlo

119 € 119 € 125 € 125 € od 119 € 99,17 € bez DPH 99,17 € bez DPH 104,17 € bez DPH 104,17 € bez DPH od 99,17 € bez DPH
2-3 týždne 2-3 týždne 2-3 týždne 2-3 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Závesné svietidlo Uller

 

Kategória: Závesné, Biele retro svietidlá, Čierne moderné svietidlá, Čierne industriálne svietidlá, Čierne retro svietidlá, Čierne minimalistické svietidlá, Drevené retro svietidlá, Chrómové retro svietidlá, Závesné biele retro svietidlá, Závesné čierne moderné svietidlá, Závesné čierne industriálne svietidlá, Závesné čierne retro svietidlá, Závesné čierné minimalistické svietidlá, Závesné drevené retro svietidlá, Závesné chrómové retro svietidlá, Retro svietidlá, Čierne svietidlá, Luxusné svietidlá, Luxusné medené svietidlá, Luxusné chrómové svietidlá, Luxusné zlaté svietidlá, Závesné medené luxusné svietidlá, Závesné chrómové luxusné svietidlá, Závesné zlaté luxusné svietidlá, Retro závesné, Luxusné závesné, Nerezové luxusné svietidlá, Mosadzné luxusné svietidlá, Závesné mosadzné luxusné svietidlá, Závesné sklenené moderné svietidlá, Závesné sklenené industriálne svietidlá, Závesné luxusné čierno-zlaté svietidlá, Biele luxusné svietidlá, Čierne luxusné svietidlá, Niklové moderné svietidlá, Strieborné luxusné svietidlá, e27 závesné svietidlá, Čierne závesné svietidlá, Niklové závesné svietidlá, Sklenené závesné svietidlá, Lustre do obývačky, Lustre do spálne, Lustre do pracovňe, Lustre do kaviarne, Lustre do kancelárie, Svietidlá do obývačky, Svietidlá do spálne, Svietidlá do pracovne, Svietidlá do kaviarne, Svietidlá do kancelárie, Svietidlá do kúpeľne IP20, Svietidlá IP20, e27
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Nikel, Sklo
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň, Kancelária
Štýl: Retro, Luxusné
? Zdroj: e27
Výkon: max 40W
Krytie: IP20
Priemer tienidla: 20cm
Výška: max 140cm

Luxusná závesná lampa Uller

Honsel Uller

Závesné svietidlo od výrobcu Honsel má zaujímavé tienidlo z jantárového a dymového skla. Svietidlo sa hodí na osvetlenie miestnosti v retro štýle. Kovové prvky vo farbe tmavého niklu vytvárajú dokonalý kontrast kovu a skla. Vráščite tienidlo deformuje rozptýlené svetlo ako aj pohľad na samotnú žiarovku, preto je lepšie použiť filamentové žiarovky s päticou E27. Žiarovka nie je súčasťou balenia. Výška svietidla sa dá nastaviť skrátením kábla.

 
Nemecká spoločnosť Fischer & Honsel svoju činnosť začala už v roku 1951. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla a vyvinula v modernú, prosperujúcu firmu. Fischer & Honsel vyrába dekoratívne a praktické osvetlenie do domácnosti v modernom aj klasickom dizajne.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: