Made in EU
Kód: 45410034 | Značka: Nordlux

UNE | bodové svetlo vonkajšie zapusnené

18 € 15 € bez DPH
2-4 týždne

Vonkajšie zemné zapustené bodové svietidlo

 

Kategória: Zemné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Farba: Nerez
Materiál: Plast, nerez
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Kruh
? Zdroj: LED
Výkon: 0,2W
Kelvin: 3000K
Svietivosť: 20lm
Krytie: IP67
Napájanie: 12V
Priemer: 2.5cm
Stmievateľné: nie
Uhol svetla °: 120
Žiarovka: LED

Vonkajšie zemné zapustené bodové svietidlo

Nordlux Une

vonkajšie svietidlo, zemné svietidlo, nerezové svietidlo

Svietidlo slúži na doplnenie šesť kusovej sady svietidiel UNE. Trafo nie je súčasťou svietidlá. Ku svietidlu je potrebné trafo 12V a s krytím minimálne IP44. Na jedno trafo je možné napojit maximálne 10 kusov svietidiel Une. 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: