Kód: 47051003 47051001 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

LARGO | nástenná lampa

46 € 38,33 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Industriálna nástenná lampa

lulux-e27lulux-nastennelulux-ip20

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Škandinávske
? Zdroj: e27
Výkon: 25W
Krytie: IP20
Dĺžka kábla: 180cm
Priemer: 12cm
Priemer základne: 10cm
Šírka: 12cm
Výška: 18cm
Žiarovka: nie je súčasťou

Industriálna nástenná lampa

Nordlux Largo

nástenná lampa, industriálna, čierna, biela

Kovová nástenná lampa Largo od Nordluxu doplní akýkoľvek interiér. Jednoduchý tvar s geniálne poňatými detailami v podobe postranných skrutiek. V kombinácii s odhalenými tehlovými stenami, surovým drevom a veľkými oknami je dizajnovou bodkou za dokonalým industriálnym štýlom. Largo môžete umiestniť ako sólistu, alebo v komplete rovnakej rady stojacích a závesných svietidiel. Je k dispozícii v matne bielej a čiernej farbe. K svietidlu je dodávaná gumená záslepka na miesto prívodného kábla, pre prípad napojenia na bežný nástenný vypínač.

Séria Largo

Séria svietidiel Largo obsahuje kovové svietidlá v bielej a čiernej farbe. Na výber sú stolná lampa, stojaca lampa a 3 druhy nástenných svietidiel.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: