Kód: 2018154003 | Značka: Nordlux

SPONGE 34 | Záhradné stojace svietidlo s integrovanou bateriou IP65

139 € 115,83 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnové vonkajšie stojace LED svietidlo

 

Kategória: Dekoračné záhradné svietidlá / osvetlenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Farba: Biela
Materiál: Kov, Plast
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: LED
Výkon: 6,8W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 450lm
Krytie: IP65
Energetická trieda: A+
Index podania farieb (CRI): 80Ra
Séria: Sponge
Stmievateľné: áno
Trieda ochrany: 3
Stmievanie: Vypínačom
Priemer: 34cm
Výška: 126cm

Minimalistické vonkajšie stojace LED svietidlo, IP65

Nordlux Sponge 34

vonkajšie svietidlo, stojace svietidlo, biele

Sponge je pomenovaná po špongiách v lese, kde sa nachádza aj inšpirácia pre dizajn, tvar a výraz. Jednoduchý dizajn a mäkké tvary robia zo Sponge neuveriteľne elegantnú sériu, ktorá je vhodná vnútri aj mimo domu. So vstavanou batériou je možné umiestniť a pohybovať svietidlom tak, ako chcete, a súčasne je možné nastaviť jas svetla v troch úrovniach. Batéria má výdrž až päť hodín pri plnom výkone a dokonca aj dlhšie, ak je svetlo prepnuté na príjemné osvetlenie. Batériu je možné ľahko nabíjať pomocou priloženého kábla USB.

S touto krásnou prenosnou bodovou lampou existuje veľa príležitostí, ako ju umiestniť na terasu alebo k pohovke. Sponge je vyrobený z tvrdého plastu a je odolný proti vetru a vode.

 

Séria Sponge

Séria Sponge obsahuje 6 druhov rôznych svietidiel, závesné, stolné, stojace, zemné.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: