Kód: 2018135003 | Značka: Nordlux

SPONGE 20 | Vonkajšie dekoratívne stolné svietidlo s integrovanou bateriou IP65

76 € 63,33 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnové vonkajšie stolné LED svietidlo

 

Kategória: Dekoračné záhradné svietidlá / osvetlenie, Biele moderné svietidlá, Biele industriálne svietidlá, Biele retro svietidlá, Biele minimalistické svietidlá, Čierne moderné svietidlá, Čierne minimalistické svietidlá, Drevené moderné svietidlá, Drevené minimalistické svietidlá, Chrómové moderné svietidlá, Chrómové minimalistické svietidlá, Moderné dizajnové svietidlá, Minimalistické svietidlá, Biele svietidlá, Led svietidlá, Biele luxusné svietidlá, Hliníkové moderné svietidlá, Hliníkové minimalistické svietidlá, Nerezové moderné svietidlá, Nerezové minimalistické svietidlá, Niklové moderné svietidlá, Sivé moderné svietidlá, Sivé minimalistické svietidlá, Strieborné moderné svietidlá, Modré moderné svietidlá, Medené moderné svietidlá, Medené minimalistické svietidlá, Zlaté moderné svietidlá, Mosadzné moderné svietidlá, Led vonkajšie svietidlá / osvetlenie, Led stolné svietidlá, Svietidlá do kúpeľne IP65, Svietidlá IP65, Stmievateľné led svietidlá, Stmievateľné led svietidlá, LED interiérové svietidlá, Stmievateľné stolné lampy, Svietidlá stmievateľné vypínačom, Moderné nočné lampy, Minimalistické nočné lampy, Moderné stolné lampy do kancelárie, Séria Nordlux Sponge
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Farba: Biela
Materiál: Kov, Plast
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: LED
Výkon: 4,8W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 300lm
Krytie: IP65
Energetická trieda: A+
Index podania farieb (CRI): 80Ra
Séria: Sponge
Stmievateľné: áno
Trieda ochrany: 3
Stmievanie: Vypínačom
Priemer: 20cm
Výška: 50cm

Minimalistické vonkajšie stolné LED svietidlo IP65

Nordlux Sponge 20

vonkajšie svietidlo, stolné svietidlo, biele

Sponge je pomenovaná po špongiách v lese, kde sa nachádza aj inšpirácia pre dizajn, tvar a výraz. Jednoduchý dizajn a mäkké tvary robia zo Sponge neuveriteľne elegantnú sériu, ktorá je vhodná vnútri aj mimo domu. So vstavanou batériou je možné umiestniť a pohybovať svietidlom tak, ako chcete, a súčasne je možné nastaviť jas svetla v troch úrovniach. Batéria má výdrž až päť hodín pri plnom výkone a dokonca aj dlhšie, ak je svetlo prepnuté na príjemné osvetlenie. Batériu je možné ľahko nabíjať pomocou priloženého kábla USB.

S touto krásnou prenosnou bodovou lampou existuje veľa príležitostí, ako ju umiestniť do kvetinového záhonu, pozdĺž príjazdovej cesty alebo terasy. Sponge je vyrobený z tvrdého plastu a je odolný proti vetru a vode.

 

Séria Sponge

Séria Sponge obsahuje 6 druhov rôznych svietidiel, závesné, stolné, stojace, zemné.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: