Kód: 2010244035 | Značka: Nordlux

CERA | mosadzná stojaca lampa

174 € 145 € bez DPH
2-4 týždne

Luxusná stojaca lampa

 

 

 

Kategória: Stojace
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Farba: Patina, Mosadz
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Luxusné
Tvar: Kruh
? Zdroj: e27
Výkon: max 60W
Napájanie: 230V
Séria: Cera
Trieda ochrany: II
Žiarovka: nie je súčasťou
Priemer tienidla: 36cm
Dĺžka kábla: 150cm
Výška: 127cm

Stojaca mosadzná lampa

Nordlux Cera

Mosadzný trend sa všade zvyšuje - aj pre žiarovky a najkrajším spôsobom dopĺňa minimalistický severský dizajn. Cera je vyrobená z mosadze, ktorá dodáva žiarivému interiéru dojem tepla, exkluzivity a exkluzivity. Okrúhly tvar tienidla vytvára tenký vizuálny objem.

Stojanová lampa Cera poskytuje príjemné svetlo smerom nadol a dá sa použiť napríklad za pohovku alebo obľúbenú stoličku.

 

Séria Cera

Séria Cera ponúka stolné a stojace v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: