Kód: 2010603003 2010603051 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

LILT | minimalistické líniové svietidlo

232 € 193,33 € bez DPH
Skladom (1 ks) 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

 Elegantná závesná lampa

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Nerez
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Jedáleň, Kaviareň
Štýl: Moderné, Industriálne, Luxusné
Tvar: Obdĺžnik, Línia
? Zdroj: LED
Výkon: 28W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 2200lm
Napájanie: 230V
Stmievateľné: áno
Trieda ochrany: II
Stmievanie: Vypínačom
Výška: 10,2cm
Dĺžka závesu: 200cm
Dĺžka: 115cm
Šírka: 4,3cm

Minimalistická závesná lampa s funkciou stmievania

Nordlux Lilt

Funkčnosť a dizajn sa spájajú v sérii Lilt. Lilt má nepretržitú svietiacu plochu v celej dĺžke, čo prispieva k homogénnemu svetelnému toku. Krásny minimalistický dizajn je vybavený inovatívnou technológiou v podobe zabudovanej funkcie trojstupňového stmievania, ktorá vám dáva možnosť ľahko zmeniť svetlo podľa situácie a potrieb pomocou bežného nástenného vypínača.

Prívesok Lilt je vyrobený z brúsenej ocele a matného čierneho kovu, ktorá prispieva k surovému a priemyselnému vzhľadu. Jednoduchosť prívesku je zdôraznená minimálnym použitím ornamentov, kde dva krásne čierne kovania kontrastujú s prísnym pravouhlým povrchom. Lilt je veľký prívesok a je perfektné osvetlenie nad dlhým jedálenským stolom.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: